satılık ikinci el mazda

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

MAZDA

1920 yılında Toyo Cork Kogyo Co. Ltd adı ile kurulan Mazda'nın üretime geçmesi yaklaşık olarak 11 yıl olmuştur. Mazda, 1931 yılında ilk aracının üretmine geçmiştir. Aynı zamanda Japonya'da silah üretiminde de önemli bir noktada durmaktaydı. Mazda ilk olarak ''R360'' modelini piyasaya sürmüştür. Bununla birlikte 1960 yılında ise kamyon üretimine başlayan Mazda, diğer Japon marklarından farklı olmak adına kendine özel bir motor üretmiştir. Bu motora ''Wankel döner motor'' adı verilmiştir. İcat ettiği bu motor ile dünya piyasasına girme imkanı bulan Mazda aynı zamanda ilgi odağı olmuştur. Mazda, 1968 yılında Kanada da, 1970 yılında ise ABD'de faliyete başlamıştır. 1973 yılında başlayan  gösteren petrol krizi ile birlikte, ekonomik anlamda sürekli geriye gitmeye başlayan Toyo Cork,  Sumitomo bankasının desteği ile yavaş yavaş toparlanma sürecine girmiştir. Dört silindirli modellerini spor modellerle birleştirmeye başlayan Tokyo Cork,  bu tür yeniliklerin devamını getirmiştir. Tokyo Cork olarak yoluna başlayan ve uzun bir süre devam eden marka, 1984 yılında Mazda adına kavuşmuştur.

Araçbul.com üzerinden ikinci el Mazda araç modellerine veya ikinci el Mazda fiyat listesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İkinci el araba ilanları aracbul'da seni bekliyor.

Sitemiz içerisinde bulunan Mazda model otomobil modelleri şu şekildedir;

MAZDA 3

KODO – Hareketin Ruhu dizaynını barındıran model, güçlü ve sportif bir yapıya sahiptir. Ayrıca model, SKYACTIV Teknolojisine de sahiptir. Mazda 3 radar hız kontrol sistemi ve arka trafik uyarısı sistemi sayesinde güvenliğinizi de kontrol altına almaktadır.

MAZDA 6

''i-ACTIVSENSE'' teknolojisine sahip Mazda 6, dört kamerayla 360° görünümü size sunmaktadır. Mazda radar hız kontrol sistemi ile de size her anlamda yardımcı olacaktır. Otomobil ve sürücünün uyumunu oldukça önemseyen ve bunu amaç edinen Mazda, Yeni Mazda6 ile de bunu sağlamayı vaad ediyor. Peki ikinci el Mazda 6 ilanlarına inceledin mi?

MAZDA MX-5

Mazda MX-5, benzersiz hafif SKYACTIV gövdeye sahiptir. Spor ve eğlenceyi bir araya getiren model güvenliğinizi de düşünmekte. İki kişilik olan model, eşsiz bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

MAZDA MX-5 RF

Mazda MX-5 RF, sürüş keyfinizi her detayın üstünde tutmaktadır. Bu yüzden, ödüllü SKYACTIV teknolojisi ve büyüleyici KODO tasarımının bir araya gelmesinin bir ürünüdür. Geliştirilmiş tavana da sahip olan Mazda MX-5 RF, gelişkin güvenlik donanımları ile de sizi her yerde her türlü tehlikeden korur.

 

Advertisement Advertisement Advertisement