satılık ikinci el nissan

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

NISSAN

Otomobil sektörüne birçok ortak ile başlayan Nıssan markası, 1910 tarihinde iki ortak ile hareket eden Kenjiro Den ''Kaishinsha Motorcar Work'' adında yeni bir şirket kurar. Kuruluşundan kısa bir süre sonra 1914 tarihinde ilk otomobilleri ''DAT'' modelini üretirler. Bunun üzerine şirketin ismi DAT Motorcar Co. olarak değişmiştir. Uzun yıllar boyunca birçok ortak ve isim değiştirdikten sonra 1934 yılında bildiğimiz ismi olan, Nıssan ismini almıştır. Nıssan olarak iş hayatına devam eden bu markanın logosu, dütüstlük ve samimyeti simgelemektedir.

Bir Japon markası olan Nıssan, 1962'li yıllarda Avrupa'ya birçok araç ihraç etmeye başlayan bir marka haline gelmiştir. Gittikçe büyüyen ve otomobil devleri arasında yerini almaya başlayan Nıssan 1983 yılına geldiğinde birçok ülkede üretime geçmiştir. Daha sonralarda 1990'lı yıllar Nıssan için çok parlak geçmemiştir. Bunun üzerine Renault ile bir anlaşma imzalanmıştır. 3 yıllık bir kalkınma planını kapsayan bu güçlenme odaklı anlaşma, 1993 yılında ''Micra'' isimli otomobilin üretilmesi ve en iyi otomobil ödülünü almasıyla başarıyla sonuçlanmıştır. Üretilen bu ödüllü otomobil 1995 yılında Avustralya'ya ihraç edilmeye başlandı.

Günümüz piyasasında birçok aracı bulunan Nıssan, son 7 yıldır Avrupa'nın en iyisi ünvanını almıştır.Aynı zamanda kurulduğu ülke olan Japonya'da da en büyük ikinci otomobil üreticisidir. Birçok teknolojiyi bir araya getiren otomobilleri ile piyasada olan nıssan, çevre ve güvenlik olarak da oldukça hassas üretim yapmaktadır ve otomobil severlerin gözdesi olmaya devam etmektedir.

Araçbul.com üzerinden tek bir tık ile aktif olan bütün ikinci el Nıssan modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizlerin tercihi  için gerekli olan bütün bilgileri bir araya getiriyor ve seçim yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Ayrıca ikinci el Nıssan fiyat listesini de sitemiz üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Ve yine ikinci el araba ilanlarını sitemiz üzerinden dilediğiniz gibi erişebilirsiniz.

NISSAN MICRA

Nıssan Mıcra, diğer Nıssan modellerinde  olduğu gibi birçok renk seçeneğine sahiptir. Daha çok ve daha geniş eşey bölmesine sahip olması veya daha geniş bagaj hacmine sahip olması daha kullanışlı bir yolculuk sunmaktadır. Sana en uygun ikinci el Nissan Micra modelleri araçbul.com'da.

Advertisement Advertisement Advertisement