satılık ikinci el volkswagen

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

VOLKSWAGEN

Volkswagen markası Nasyonal Sosyalist Alman Partisi talimatı ile Alman Otomotiv Birliği'ne yaptırılmıştır. Adında da taşıdığı üzere Volkswagen , ''halkın arabası'' bilinci ile üretime başlamıştır. Alman kökenli olan marka, halk için herkesin ulaşabileceği bir araç üretmeyi amaçlıyordu. 1940'lı yıllarda Volkswagen, devam eden savaşın etkisi ile birlikte ordu için üretimler yapmaktaydı. O dönem dünyada ilk defa hava soğutmalı motor üretimi yapan marka, bunu Adolf Hitler'in talimatı ile gerçekleştirmiştir. Çünkü ordu, Rusya'da su soğutmali motor sebebi ile yenilgiye uğramıştır. Hava soğutmalı motoru üreten Volkswagen 'in o yıllardaki sloganı '' teknolojiyi biz üretiriz, onlar uygular olmuştur.

Savaşın bitmesi ile, üretimini ordudan çeken Volkswagen tekrardan eski üretim hacmine dönmüştür. 1980'lerde saddece Almanya'da var olmayarak, bütün bir dünyaya açılma hedefini ortaya koymuştur. O dönemde başta avrupa olmak üzere, bütün dünyada Golf satışı oldukça yüksek olmaktaydı. Böylece Volkswagen markası, dünyaya açılma amacının da ilk adımını atmış oldu.

Yine Adolf Hitler'in talimatı ile Porsche tarafından tasarlanan ve bizim ülkemizde ''kaplumbağa'' olarak bilinen The beetle modeli de, adını dünyada duyurmuş ve bugün de hala yeni modelleri ile piyasada var olmaktadır. Volkswagen  Markası'nın fark yaratan en büyük özelliği, birçok özelliğinin yanında aynı zamanda çevreci olup, otomobillerini bu ilkeye göre üretmesidir.

Araçbul.com size birçok Volkswagen  Modeli'ni aynı anda sunmaktadır. Ayrıca sitemiz aracılığı ile ikinci el Volkswagen  kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. ve diğer tüm ikinci el araba ilanları da yine araçbul.com'da.

POLO

Daha geniş iç hacmi ve bagaj kapasitesi ve daha birçok yenilik ile karşınızda olan Volkswagen  Polo, aynı zamanda yorgunluk tespit sistemi ie de güvenliğinizi şansa bırakmamaktadır.

GOLF

Volkswagen  Markası'nın nesiller boyu kendini var eden modeli olan Volkswagen  Golf,  sürüş teknolojileri konusunda gelecekten gelerek, trafikte sürüş asistanını sizlerin hizmetine sunuyor.

GOLF R

Volkswagen 'in efsanesi olan GTI Modeli'nden sonra sahne yeni efsanesi Golf R'de!  İç ve dış tasarımı ile fark yaratan Golf R hizmetinizde.

PASSAT

Volkswagen  Passat, geçmişten günümüze 1973 yılından beri sekiz nesli ile hizmet vermekte. ''Yılın Otomobili'' ödüllü Passat şimdi, yüksek kaliteye sahip malzemesi ile güvenliğinizi en üst seviyede tutuyor.

ARTEON

Volkswagen 'in yeni sayılabilecek modellerinden olan Arteon, boyut, tasarım ve donanımı ile kendisine hayran bırakıyor.

PASSAT VARİANT

Römork stabilizasyon sistemi ile birlikte fark yaratan Passt Variant, aynı zamanda progresif direksiyon ile birlikte, size harika bir manevra kabiliyeti sunacaktır.Bütün bu Volkswagen Model'lerinin var olduğu ikinci el Volkswagen Passat modelleri tek bir tık ile ulaşabilir, sitemiz üzerinden fiyat kıyaslamaları yapabilirsiniz.

Advertisement Advertisement Advertisement