sıfır km smart

0 araç listelendi
sırala:

SMART

Smart Markası, 1994 yılında kurulmuştur. Marka, Almanya’da Daimler AG bünyesinde faaliyetine başlamıştır. Smart ilk otomobilini, kuruluşundan 4 sene sonra, 1998 yılında piyasaya sürmüştür. İlk otomobilinin adı, ''Fortwo'''dur. Smart Markası'nın dört kişilik modeli, ''forfour'' ismi ile piyasaya sürülmüştür. 2004-2006 yıllarında ise, motorunu Mercedes-Benz tasarımını Swatch'un yaptığı ''Roadster '' modeli üretilmiştir. Roadster, 50 km’yi yaklaşık 3 saniyede alabilmektedir. Ve ayrıca,  35 litrelik benzin deposuyla 700 km yol alabilmektedir. Dünya'da Roadster adı diye turlar düzenlenmektedir ve Türkiye'de de ilki, 24 Mayıs 2009 tarihinde 8 araç ile gerçekleşmiştir.

Şehir yaşamının kalabalıklığında kendine yer edinen Smart'lar, renkli tasarımları ve fonksiyonelliği ile otomobil severlerin gözdesi olmaya başlamıştır. Mercedes-Benz güvenlik uygulamalarını taşıyan marka, “Gerçek Hayat Güvenliği” felsefesi ile tasarlanmıştır. Ayrıca, araçlarda standart olarak sunulan ve yüksek süratte savrulmayı engelleyen yan rüzgar yardımcısı (crosswind assist) bulunmaktadır.

Smart kullanıcılara; tüm modellerinin (Fortwo, Fortwo Cabrio ve Forfour) elektrikli versiyonlarını da sunmaktadır. Elektrikli Smart'ları, hemen hemen tüm evsel elektrik prizlerinden şarj etmeniz de mümkündür.

Araçbul.com aracılığı ile, şehir hayatınızı kolaylaştıracak Smart Modelleri'ne tek bir tık ile ulaşabilir, Smart fiyat listesinde bulunan araçları birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Smart kampanyaları da, faydalanmanız için sitemizde bulunmaktadır.

SMART FORTWO

Kalabalık şehir yaşamını kolaylaştıracak olan Smart Markası'nın Fortwo modeli size yüksek hareket kabiliyeti sağlar. Ayrıca model, küçük dönüş çapı sayesinde park yeri konusunda sıkıntı çekmeyecektir. Smart Fortwo sadece 2,69 m boyu ile sizleri bekliyor.

Smart Fortwo Coupe modeli, baştan yaratılmıştır. Eski halinden çok daha keyifli ve konforlu olan model, şehir içi rutininizde en yakın arkadaşınız olacaktır. 2020 Smart Fortwo Coupe, yepyeni bir Smart Modeli olma özelliğine sahip olmaktadır

SMART FORFOUR

Smart Forfour, 4 kişilik bir Smart modelidir. Araç, Kompakt yapısı ve çevikliği sayesinde günlük sehir hayatı için mükemmel bir seçimdir. Smart kompakt yapısını, motorunun ve şanzımanının araç arkasında olmasına borçludur. Ayrıca, 61 BG ve 71 BG gücünde olan motorlar sayesinde oldukça hafiftir. Smart daha fazla yakıt tasarrufu içinde otomatik start - stop sistemine sahiptir. Bu sayede araç, yoğun trafikte uzun süreli durmalarda otomatik olarak motoru kapatacak, hareket halini algıladığında ise motoru çalıştıracaktır.

Ayrıca Smart'larda, bagaj bölümünde portatif bir alçak frekans hoparlörü ve toplam 240 watt gücünde amplifikatör de dahil olmak üzere 8 yüksek performanslı hoparlör de mevcuttur. Bu sayede konser tadında yolculuklar sizi beklemektedir.