ES Bej ES Civa Gri ES Grafit Siyah ES Gümüş Gri ES Koyu Mavi ES Siyah ES Sonic Beyaz ES Titanyum Gri ES Vişne Kırmızısı ES Yeşilimsi Gri
Lexus Lexus

ES

min. ₺5,974,600
maks. ₺7,091,400
Otomatik Hibrit
Business Plus 300h Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 454 L
Otomatik Hibrit
Executive 300h Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 454 L
Otomatik Hibrit
Exclusive 300h Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.7 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 454 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

ES Business Plus 300h Hybrid e-CVT Otomatik, Hibrit, 2487 cc ,
ES Executive 300h Hybrid e-CVT Otomatik, Hibrit, 2487 cc ,
ES Exclusive 300h Hybrid e-CVT Otomatik, Hibrit, 2487 cc ,

galeri

ES ES ES ES ES ES ES ES ES ES ES ES ES ES ES ES

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. ES hakkında sen ne düşünüyorsun?

Lexus ES

Tamamen yeniden tasarlanarak üretilen model Lexus ES, sizin ve sevdiklerinizin yeni gözdesi olmaya aday bir otomobil olmaktadır. Oldukça cesur ve dinamik olan Lexus ES, lüks ve konforu bir araya getirmektedir. Yenilikçi teknolojilerle de sürüşünüzü eşsiz bir deneyime dönüştüren Lexus ES, yan profili ve geniş duruşu ile de girdiği her ortamda fark yaratarak, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Bütün Lexus Marka otomobillerde olduğu gibi Lexus ES Modeli'nde de, Takumi ustalarının titizliği göze çarpmaktadır. Bunu, koltuklardaki dikişlerden, net çizgili alüminyum kabin döşemesine kadar her ayrıntıda fark etmek mümkün olmaktadır.

Lexus ES, hibrit bir otomobil olma özelliğine sahip olmaktadır. Kendi kendine de şarj edilebilen model, 4. nesil bir hibrit otomobil olmaktadır. Model, şehir yaşantısının içindeyken dahi, elektrikli araç moduna geçerek, yüksek bir performans ve üstün bir yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Model, birçok yenilikçi donanıma da ev sahipliği yapmaktadır. Modelde bulunan yansıtma özelliğindeki gösterge ekranı, sürücünün dikkati dağılmadan odaklanılacak bir alanı sunma özelliğindedir. Modelde bulunan sürüş modlarından her hangi birini seçmek için bir de düğme bulunmaktadır. Bütün bu detaylar , sürücü odaklı bir kokpitin de göstergesi olmaktadır. Bütün bu özelliklerin yanısra model, EURO NCAP tarafından test edilip 5 yıldız puannı ile güvenlik konusunda kendini kanıtlamış olmaktadır. Lexus Modelleri'nin birçoğunda en sık var olan kazayı önlemeye de katkı sağlayan teknolojiler;  Arkadan çarpışma, Şeritten çıkma ve Yayalar ile çarpışma olmaktadır. Birçok renk seçeneği ile birlikte sunulan model, sizi ve sevdiklerinizi beklemektedir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Lexus ES ve Lexus modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement