Fortwo Coupe Beyaz Fortwo Coupe Gri Fortwo Coupe Siyah Fortwo Coupe Titanyum Gri Fortwo Coupe Turuncu
Smart Smart

Fortwo Coupe

min. ₺0
maks. ₺0
Otomatik Elektrikli
Standart EQ 82 BG elektrikli
Bagaj Hacmi 260 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Fortwo Coupe Standart EQ 82 BG elektrikli Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe

kullanıcı yorumları

SMART FORTWO COUPE

Smart Fortwo Coupe modeli, baştan yaratılmıştır. Eski halinden çok daha keyifli ve konforlu olan model, şehir içi rutininizde en yakın arkadaşınız olacaktır. Smart Fortwo Coupe, yepyeni bir Smart Modeli olma özelliğine sahip olmaktadır. Şehrin kalabalık yaşamında işinizi oldukça kolaylaştıracak olan model Smart Fortwo, küçük olan park yerlerine oldukça kolay yerleşecektir. Model dış tasarım açısından oldukça küçük olmasına rağmen, iç hacim açısından oldukça geniş olmaktadır. Hem konforunuza hem de gözünüze hitap edecek olan model, iç ve dış tasarım açısından oldukça kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.  Yüzey açısından zariften abartılıya uzanan geniş bir kumaş skalasına sahip olmaktadır. Modelin yakıt tüketimi (karma koşullarda) 4.1 l/100 km ve CO2 emisyonu (karma koşullarda) 93 g/km olmaktadır. Modelin dış tasarımı, iki renkli ve benzersiz bir yapıya sahip olmaktadır. Smart Fortwo Modeli, iki renkli konsepti ile güvenlik hücresini de sizlere sunmaktadır. Smart Fortwo'da bulunan alaşımlı jantlar, siyah ve gümüş renk seçeneklerinde bulunmaktadır. Modelin far tasarımında öne çıkan özelliklerde, LED fiber optik teknoloji ile sizi mükemmel bir şekilde karşılamaktadır. Model, panoramik cam tavana sahip olması ile de otomobil severlerin tercihi olma özelliğini taşımaktadır. Kırılmaya karşı da oldukça dayanıklı olan Smar Fortwo, 1.2 metrekare boyutundadır.

Smart Fortwo Coupe, oldukça yenilikçi bir otomobildir. Birçok yenilikçi ve gelişmiş teknolojiyi bünyesinde bulunduran model, güvenliğinizi her detayın üstünde tutmaktadır. Tridion güvenlik hücresine sahip olan model, çelikten bir güvenlik duvarını bünyesinde bulundurmaktadır. Herhangi bir kaza durumunda, en az hasar alınmış olacaktır. Model, yardımcı sistemler açısından da birçok seçeneği bünyesinde bulundurmaktadır. Yan rüzgar yardımcısı sayesinde, ani rüzgar hallerinde dengeniz şaşmayacaktır. Görsel ve sesli ikazla önden çarpmaya karşı ikaz fonksiyonuna sahip olan model, arkadan çarpma durumlarının engellenmesini sağlamaktadır. Akustik ve görsel uyarılı şerit takip yardımcısı ile, herhangi bir şeritten çıkma durumunda size uyarı verecektir. Bu uyarı, görsel ve akustik bir şekilde olacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Smart Fortwo Coupe ve Smart modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement