satılık ikinci el citroën

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
5 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

CITROEN

Citroen Markası, 1919 yılında kurulmuştur. Markanın kurucusu, aynı zamanda ismini de veren Andre Citroën'dir. Citroen otomobil dünyasında birçok yeniliğe imzasını atan bir marka olmayı başarmıştır. Marka'nın kurucusu olan André Citroën şirketini, 31 yaşındayken aslında dişli üretimi için kurmuştur. Bununla birlikte otomotiv dünyasında bir dev haline gelen Citroen Markası'nın temelleri de bu şekilde atılmış olmuştur. Citroen Markası'nın sembolü olan

 Markanın kurucusu André Citroën. 30'lu yaşlarının başında aslında dişli takımı üretimi için şirketini kurmuştur. Bu amaç, onun otomotiv sektöründe bir dev olmasının kökleri olacaktı.  Citroen Marka'sının temelleri bu şekilde atılmış olup, Citren'nin akılda kalan amblemi de  ”double chevron” olmuştur. Türkçe ''Rütbe'' anlamına gelen sembolün , Citroën tarafından bulunan üçgen dişli sisteme ait olduğu düşünülmektedir.

Citroen'in, 1919 yılında ilk otomobili olan, 10 HP A Type Torpedo isimli modeli satışa çıkarıldı. A Type, aynı zamanda Avrupa'nın ilk seri üretim otomobili olma özelliğini de taşımaktaydı. Bununla birlikte, Citroen'in hızlı ilerlemesi başlamıştı. 1924 yılına gelindiğinde, B serisinin üretimine başlandı. Seri içerisinde dünyanın ilk çelik karoserli otomobili BlO'da yer almaktaydı.  Başarı ivmesini hızla arttıran Citroen , 1933 yılında uzun mesafe dünya rekorunu kırarak, bir ilke daha adını yazdırmış oldu.  1938 yılında ise Citroen, C serisi ile bir ilke daha imza attı. Hydropnömatik süspansiyonlu otomobili ''La 15 Six''’i piyasaya sürdü.  Başarıları ve ilkleri bitmeyen marka, 1994 yılında, yakıt ekonomisinde dünya rekoru kırdı.

2008 yılında da yılın ticari araç ödülünü alan Citroen, kurulduğundan bu yana otomotiv sektörüne birçok yenilik kazandırdı ve kazandırmaya devam ediyor.

Bugüne kadar birçok ilke imza atan ve otomobil tutkunlarını peşinden sürükleyen Citroen araçlarını, sitemiz aracılığı ile Citroen kampanyalarını bulabilir ve ikinci el Citroen modellerini inceleyebilirsiniz.

CITROEN C3

Konforunuzu düşünen Citroen C3, size oturma rahatlığı ve yerleşmeyi kolaylaştıracak eşya bölmeleri sunuyor. Şık, rahat ve kaliteli malzemeleri bir araya getiren Citroen C3, sürücü yorgunluk uyarı sistemi ile de güvenliğinizi şansa bırakmıyor.

CITROEN C-ELYSEE

Citroen Markası'nın yeni nesil sedan'ı olan Citroen C-Elysee, sarsılmaz güvenliği ve rahatlığı ile Citroen severlerin ilgi odağı haline gelmektedir. Sahip olduğu geniş bagajı ile de kalabalık yolculukların vazgeçilmezi olmaktadır. Ayrıca aracbul.com üzerinden ikinci el Citroen C-elysee modellerini inceleyebilirsiniz.

CITROEN YENİ C4 CACTUS

Hidrolik destekli süspansiyon sistemine sahip olan yeni C4 Cactus, advanced comfort koltukları ile d ekonforunuzu desteklemektedir. LED gündüz farları ile de geniş görünüm desteklenmiştir.  Ayrıca aktif güvenlik freni ve sürücü yorgunluk uyarı ile de güvenliğinizi sağlamaktadır.

CITROEN C4 PICASSO

5 kişilik bir monospace araç olan Citroen C4 Picasso, ailelerin vazgeçilmezi haline gelmektedir.  Sahip olduğu üstün teknolojilerge güvenliğinizi sağlama alırken, koltukları ile de konforunuzu güvencesi altına almaktadır.

CITROEN GRAND C4 PICASSO

7 kişilik bir monospace ARAÇ OLAN Grand C4 Picasso, markanın genel konfor felsefesine sahiptir. Ayrıca, maksimum oturma kapasitesi sağlayacak teknolojilere de sahiptir.Sitemiz sizlere en uygun otomobillerden oluşan,  Citroen fiyat listesini sunuyor. Ayrıca yine sitemiz aracılığı ile bu fiyat ve özellikleri karşılaştırabilir ve seçiminizi buna göre şekillendirebilme şansına sahip olabilirsiniz. Yine ikinci el Citroen araçlara ve diğer ikinci el araba ilanlarına ulaşabilirsiniz.

 

Advertisement Advertisement Advertisement