Hyundai Logo Hyundai

Tucson Hibrit

min. ₺2,445,000
maks. ₺2,445,000
Otomatik Hibrit Benzin
ELITE PLUS 1.6 T-GDI HEV 230 PS 4x4
Hızlanma 8.3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 350 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.6 L 100 km'de
Motor Gücü 230 hp
Bagaj Hacmi 616 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Tucson Hibrit ELITE PLUS 1.6 T-GDI HEV 230 PS 4x... Otomatik , Hibrit Benzin, 1598 cc ,

galeri

Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tucson Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Hyundai Tucson Hibrit. En dolu paketinin fiyatı ELITE PLUS 1.6 T-GDI HEV 230 PS 4x4 – ₺2,445,000 ve en boş paketi ise ELITE PLUS 1.6 T-GDI HEV 230 PS 4x4 -₺2,445,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    ELITE PLUS 1.6 T-GDI HEV 230 PS 4x4 ₺2,445,000

1. Yakıt Tüketimi

Hyundai Tucson Hibrit 100 kilometrede ortalama 6.6 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Hyundai Tucson Hibrit 616 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Hyundai Tucson Hibrit Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Hyundai Tucson Hibrit modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Hyundai Tucson Hibrit sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Hyundai Tucson Hibrit modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Hyundai Tucson Hibrit sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hyundai Tucson Hibrit Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tucson Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Hyundai Tucson Hibrit

Yenilenen Hyundai Tucson Hibrit, şıklık ve konforu bir araya getirerek eşsiz bir modeli sizlere sunmuştur. Yenilenen ön konsol tasarımı ve iç mekan tasarımı, otomobilin yenilenen unsurları arasında en dikkat çekenleri olmaktadır. Yenilenen model size, iç mekan tasarımı için 3 farklı renk tonunda deri döşeme ve iki farklı kumaş döşeme sunmaktadır.

Hyundai Tucson Hibrit, yeniliği sadece dış tasarımda yapmamıştır, aynı zamanda iyileştirilmiş sürtünme katsayısı sunacak şekilde de değişiklikler yapmıştır. Model; ön tampon rüzgarlığı, A-sütunun azaltılan eğimi, arka rüzgarlık köşelikleri ve gövde altının hava akışı optimizasyonu için de çalışmalar yaparak, iyileştirmelerde bulunmuştur. 8 renk seçeneğini sizlere sunan model, 17 alaşım jantlara sahip olmaktadır. Full-LED ön farlar ile sağlam olan yapısını güçlendiren model, yalın hale getirilen arka far grubu ile de güçlü yapısını desteklemiştir.

Sürüşünüzü sizin için eşsiz bir deneyim haline getirmek için Hyundai Tucson Hibrit, en yeni teknolojik sistemleri bünyesinde barındırmıştır. Bunlardan biri, 8'' LCD dokunmatik ekran olmaktadır.

Hyundai Tucson Hibrit, sürücü odaklı olan tasarımını  geliştirilmiş sürücü yardım sistemleri ile de desteklemektedir. Güvenlik sistemlere; akıllı hız sabitleyici, kör nokta uyarısı, arka çapraz trafik uyarısı ve statik dönüş farları örnek olarak verilebilir. Hyundai Tucson Hibrit, zor hava koşulları ve kötü yol durumlarında dahi sizi yarı yolda bırakmamak için, HTRAC 4x4 çekiş sistemini bünyesinde bulundurmaktadır. Ek olarak da, gövdede geliştirilmiş yüksek mukavemetli çelik kullanmıştır. Bu çelik ile de koruma üst düzeyde sağlanmaktadır. Ayrıca model; çevre görüş sistemi, sürücü uyarı sistemi, 10 yönlü elektrikli koltuk ve kablosuz şarj sistemine de sahip olmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Hyundai Tucson Hibrit ve Hyundai modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement