Spring Beyaz Spring Akdeniz Mavisi Spring Tutku Kırmızısı Spring Bulut Beyazı Spring Kurşun Gri Spring Zeytin Yeşili
Dacia Dacia

Spring

min. ₺885,000
maks. ₺885,000
Otomatik Elektrikli
EXTREME 26.8 kWh 65 bg Electric
Bagaj Hacmi 290 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Spring EXTREME 26.8 kWh 65 bg Electric Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring Spring

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Spring hakkında sen ne düşünüyorsun?

Dacia Spring

Dacia Spring, geniş hacmi ve canlı renkleri ile birlikte dinamik bir görüntüye sahip bir modeldir. Dacia Spring, enerjinizi artırmak için tasarlanmış bir otomobildir ve dinamizmi ile enerjiyi zirveye taşıyan bir deneyim sunar. Ayrıca, konforlu ve etkili yol tutuşu ile sizi memnun eder. Dacia Spring, üstün yakıt ekonomisi ile öne çıkar ve 5 kişilik geniş iç hacme sahiptir. Tamamen elektrikli bir otomobil olup, yüksek güç ve menzil sunarak rakipleriyle başarılı bir şekilde rekabet durumundadır.

Dacia Spring, estetik ve zarafetin bir araya geldiği bir otomobildir. Ön taraftaki LED farlar, aracın estetik görünümünü tamamlar. Bu vurguyu daha farklı hissetmek için 6 farklı renk seçeneği ile kendi Spring'inizi oluşturabilirsiniz. Tasarlayacağınız Dacia Spring'in fiyatı, opsiyonel seçeneklere ve diğer özelliklere bağlı olarak değişebilir. Dış mekanın sadeliği iç mekanda da aynı şekilde yansır. En önemli özelliklerinden biri çevreci oluşu ve üstün güvenlik donanımıdır. Günümüz otomobillerinin tasarımına kıyasla dikkat çeken bir yapısı ve tasarımı vardır, bu da Spring'i rakiplerinden öne çıkarır. Ön kısımda yerleştirilen klima altındaki multimedya ekranı sürücünün görüş alanının biraz dışına konumlandırılmıştır. Dijital özellikleri üst seviyede olmasa da yeterli düzeydedir. Klima kontrolü manuel olarak yapılır ve aracın iç mekanı, fiyat-performans açısından oldukça başarılıdır.

Dacia Spring yüksek performans düşük yakıt tüketimi prensibi ile çalışır. Motorun ürettiği 113 Nm tork yeterli seviyededir. Şehir içi ve şehir dışında kullanıma uygun performansı vardır. Dokunmatik multimedya ekranı bilgi ve eğlence sistemlerini etkili kullanmanıza olanak sağlar. Geri görüş kamerası sürücü yardımcı özelliklerden sadece biridir. Android Auto ve Apple CarPlay özelliği sayesinde akıllı telefonunuzu aracınıza bağlayabilirsiniz. Telefonunuzda yapacağınız işlemleri dokunmatik ekranda da rahatlıkla yapabilirsiniz. Tarzınıza uygun ve isteklerinizi karşılayan Dacia Spring için geç kalmış sayılmazsınız.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Dacia Spring ve Dacia modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement