Compass Hibrit Beyaz Compass Hibrit Buz Gri Compass Hibrit Colorado Kırmızı Compass Hibrit Gece Mavisi Compass Hibrit Grafit Gri Compass Hibrit İtalyan Mavi Compass Hibrit Jetset Mavi Compass Hibrit Karbon Siyahı Compass Hibrit Koyu Gri Compass Hibrit Zümrüt Yeşili
Jeep Jeep

Compass Hibrit

min. ₺2,187,200
maks. ₺3,412,250
Otomatik Plug-in Hibrit
Longitude e-Hybrid 1.5 130hp
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 438 L
Otomatik Plug-in Hibrit
Limited e-Hybrid 1.5 130hp
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 438 L
Otomatik Plug-in Hibrit
S Limited e-Hybrid 1.5 130hp
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 438 L
Otomatik Plug-in Hibrit
S Limited S1 1.3 PHEV 240hp 4xe AT6
Ortalama Yakıt Tüketimi 2.0 L 100 km'de
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Compass Hibrit Longitude e-Hybrid 1.5 130hp Otomatik, Plug-in Hibrit, 1469 cc ,
Compass Hibrit Limited e-Hybrid 1.5 130hp Otomatik, Plug-in Hibrit, 1469 cc ,
Compass Hibrit S Limited e-Hybrid 1.5 130hp Otomatik, Plug-in Hibrit, 1469 cc ,
Compass Hibrit S Limited S1 1.3 PHEV 240hp 4xe AT6 Otomatik, Plug-in Hibrit, 1332 cc ,

galeri

Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit Compass Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Compass Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Jeep Compass Hibrit

Jeep Compass Hibrit’te plug in hybrid teknolojisi kullanıldı. Plug in hybrid teknolojisi; içten yanmalı motor ile elektrikli motoru bir arada sunar.  Jeep Compass Hibrit eBraking ve eCoasting gibi yeni ve geliştirilmiş özellikler sayesinde aracınızı sürdüğünüzde bile şarj olur. Yenilikçi teknolojilerle donatılmış olup aracınızda üst düzey verimlilik sağlar. Plug in Hybrid batarya ile sürüş sırasında otomatik olarak şarj edilebilir. Böylece sürüş esnasında bile verimlilik sağlar. Ayrıca evde, iş yerinde ya da şarj istasyonunda da bataryayı rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Yenilenen bu seride araçla verilen şarj kablosu ve easyWallbox sayesinde evdeki prizde bile aracınızı şarj edebilirsiniz.  easyWallbox olası elektrik kesintilerine karşı duyarlı olup şarj kapasitesini ona göre uyarlar. Jeep Compass Hibrit easyWallbox’a bağlanarak daha kısa sürede şarj edilebilir. Aracın bataryası % 100 doluluk oranına ulaşır. Yolda olası sıkıntıların önüne geçmek için aracınız akıllı telefonunuzla bağlantı kurup şarj seviyenizi ölçebilir. Şarj hafızası sayesinde daha önceki şarj bilgilerini de kaydeder.

Jeep Compass Hibrit’in büyük projeksiyon tipi ön farları bulunur. Ön ızgaralara farklı tasarım öğeleri eklenmiştir. Aracın aerodinamik özelliklerini artıracak şekilde tasarım yapıldı. Güçlü ve kendinden emin duruşu olan Jeep Compass Hibrit bagaj hacmi açısından da yeterlidir. Arka koltuklarda yeterli ayarlama yapılırsa daha geniş bagaj hacmi elde edilir. Araç tekerlerinde ve ön kısımda keskin detaylar öne çıkar. Güçlü ve kendinden emin bir duruşu olan Jeep Compass Hibrit’i siz de çok seveceksiniz.

Jeep Compass Hibritin benzinli motoru ön tekerleklere güç verirken elektrikli motoru arka tekerleklere güç verir. Elektrikli motor verimliliği sağlamak için dur kalk anında enerji kazanır. Tüketimi azaltan 3 farklı sürüş modu bulunur. Hybrid mod, elektrik mod ve e-save modu ile bataryanın enerjisinin korunmasına yardımcı olur. Elektrikli sürüş modu şehir içi kullanımda enerji tasarrufu sağlar. Yüksek performans ve motor gücüne sahip bu aracı şehir içi ya da uzun menzilli yolda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Jeep Compass Hibrit dönüştürülebilir malzemeler açısından da avantajlıdır. Alt gövde kısmında malzemelerin neredeyse tamamı, depo kısmında ise yarıya yakın malzemeler geri dönüştürülebilir. Malzemelerin ekolojik olarak sürdürülebilme özelliği çevreye fayda sağlar. Jeep Compass Hibrit fiyatı opsiyonel seçeneklere göre farklılık gösterir. Sürücü güvenlik önlemleri ve yardımcı sürücü özelliklerine sahiptir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Jeep Compass Hibrit ve Jeep modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement