Egea Cross Hibrit Bronz Kahve Egea Cross Hibrit Bulut Beyazı Egea Cross Hibrit Dinamik Mavi Egea Cross Hibrit Kurşun Gri Egea Cross Hibrit Mistik Gri Egea Cross Hibrit Okyanus Mavisi Egea Cross Hibrit Metalik Turuncu Egea Cross Hibrit Rock Siyahı Egea Cross Hibrit Antrasit Gri Egea Cross Hibrit Toscana Yeşili Egea Cross Hibrit Tutku Kırmızısı
Fiat Fiat

Egea Cross Hibrit

min. ₺1,463,900
maks. ₺1,618,900
Otomatik Hibrit
Street 1.5 T4 MHEV 130 HP AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 440 L
Otomatik Hibrit
Urban 1.5 T4 MHEV 130 HP AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 440 L
Otomatik Hibrit
Lounge 1.5 T4 MHEV 130 HP AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 440 L
Otomatik Hibrit
Limited 1.5 T4 Hibrit 130 HP AT
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Egea Cross Hibrit Street 1.5 T4 MHEV 130 HP AT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,
Egea Cross Hibrit Urban 1.5 T4 MHEV 130 HP AT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,
Egea Cross Hibrit Lounge 1.5 T4 MHEV 130 HP AT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,
Egea Cross Hibrit Limited 1.5 T4 Hibrit 130 HP AT Otomatik, Hibrit, ,

galeri

Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit Egea Cross Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Egea Cross Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Fiat Egea Cross Hibrit

Fiat Egea Cross Hibrit yenilikçi ve enerjik tasarımı ile göz dolduruyor. Gündelik hayatta güç sevenlerdenseniz Fiat Egea Cross Hibrit performansı sizin için idealdir. Fiat Egea Cross Hibrit full led ön farlar ve led arka farlar ile yol tutuşunda kolaylık sağlar. Fiat Egea Cross Hibrit gövde ayrıntısı, çamurluk ve kaplamalar ile güçlü bir görünüme sahip. Kapı altlarına kadar düşünülen kaplamalar ve tavan çıtaları baştan aşağı cross ruhunu yansıtır.

Fiat Egea Cross Hibrit dış kısmında kullanılan özel tampon ve sis farı tasarımı otomobile güçlü bir görünüm katar. Karakteristik çerçeveler ile araç farları çerçevelenmiştir. 17 alaşım elmas kesim jantları ve ön kısmında bulunan ızgaraları aracın gücünü ortaya çıkarır. Fiat Egea Cross Hibrit performansı yüksektir.  Şehir içi ya da şehir dışı kullanıma uygunluğu sayesinde sevdiklerinizle güven içinde tatile çıkabilirsiniz. Uzun menzilli yollarda sürücü destek sistemleri ile yolculuğun tadını çıkarın.  

Fiat Egea Cross Hibrit'in teknoloji donanımları arasında kablosuz telefon şarjı bulunur. AutoCar Play desteği sayesinde akıllı telefonunuz ile aracınız arasında bağlantı kurabilirsiniz. İşlevselliği sağlayan anahtarsız giriş sistemi, arka kısımda bulunan usb portu, aktif ızgara kapatma özellikleri vardır. Güvenli bir sürüş deneyimi yaşamak isteyenler için Fiat Egea Cross Hibrit iyi bir tercihtir. Sürücü destek sistemleri olarak; kör nokta uyarı desteği, şerit takip asistanı, akıllı hız sabitleme ve trafik işareti tanıma sistemi bulunur. Sürücü destek sistemi olarak kullanılan yorgunluk uyarı asistanı sayesinde araç yana doğru hareket edince sesli uyarı sistemi çalışır ve sürücüyü hemen uyarır. Böylece kaza riski önlenmiş olur. Çarpışma uyarı ve otonom frenleme sistemi, ön park sensörü, adaptif hız sabitleme sistemi, akıllı uzun farlar sayesinde güvenli ve konforlu bir şekilde yolunuza devam edersiniz. Adaptif hız sabitleme özelliğiyle yol menzili uzun bile olsa yorulmadan aracınızı kullanırsınız. Fiat Egea Cross Hibrit fiyatı Plus donanım paketleri açısından farklılık gösterebilir. Opsiyonel seçenekli sürücü koltuğu bel desteği, ön koltuk ısıtma, arka kol dayama, suni deri kapı panelleri gibi donanımlar ile kendi Fiat Egea Cross’unuzu tasarlayın.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Fiat Egea Cross Hibrit ve Fiat modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement