Egea Sedan Hibrit Bulut Beyazı Egea Sedan Hibrit İnci Beji Egea Sedan Hibrit Kurşun Gri Egea Sedan Hibrit Mistik Gri Egea Sedan Hibrit Okyanus Mavisi Egea Sedan Hibrit Rock Siyahı Egea Sedan Hibrit Tutku Kırmızısı
Fiat Fiat

Egea Sedan Hibrit

min. ₺1,417,900
maks. ₺1,572,900
Otomatik Hibrit
Easy 1.5 T4 MHEV 130 HP AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 520 L
Otomatik Hibrit
Urban 1.5 T4 MHEV 130 HP AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 520 L
Otomatik Hibrit
Lounge 1.5 T4 MHEV 130 HP AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 520 L
Otomatik Hibrit
Limited 1.5 T4 Hibrit 130 HP AT
Bagaj Hacmi 520 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Egea Sedan Hibrit Easy 1.5 T4 MHEV 130 HP AT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,
Egea Sedan Hibrit Urban 1.5 T4 MHEV 130 HP AT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,
Egea Sedan Hibrit Lounge 1.5 T4 MHEV 130 HP AT Otomatik, Hibrit, 1469 cc ,
Egea Sedan Hibrit Limited 1.5 T4 Hibrit 130 HP AT Otomatik, Hibrit, ,

galeri

Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit Egea Sedan Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Egea Sedan Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Fiat Egea Sedan Hibrit

Fiat Egea Ailesi; konfor, rahatlık, teknoloji ve yeniliği bir araya getirmektedir. Fiat Egea Ailesi'nde birçok versiyon bulunmaktadır.

Fiat Egea Sedan Hibrit'de günlük yaşantınızda ihtiyacınız olacak her detayı bulmanız mümkün olacaktır. Güçlü bir İtalyan tasarımı olan model, şık ama aynı zamanda güçlü olmayı başarabilmektedir. Fiat Egea Sedan Hibrit; koltuklar arası diz mesafesinden, arka yolcular için kol dayama ünitelerine kadar birçok detay düşünülmüştür. Ayrıca model en ileri teknoloji olan, Uconnect multimedya ses sistemine de sahip olma özelliği taşımaktadır.

Model, oldukça şık bir tasarıma ve oldukça geniş bir iç hacme ve bagaj hacmine sahip olması ile dikkat çekmektedir. Station Wagon, iç tasarımda birçok akıllı çözüm ile sürücünün işini kolaylaştıracak ve yolculukları siz ve sevdikleriniz açısından keyifli hale getirecektir. Model, 550litreye kadar alabilen bagaj hacmi ile de uzun ve kalabalık yolculukların vazgeçilmezi haline gelmeye aday olmaktadır. Güvenliğinizi de oldukça önemseyen model; kilitleme karşıtı frenleme sistemi, dinamik geribildirimi direksiyon sistemi ve adaptif hız sabitleme sistemi gibi birçok önemli fonksiyonu bünyesinde barındırmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Fiat Egea Sedan Hibrit ve Fiat modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement